kleineWoodz

Jak již sám název napovídá, divize #kleineWoodz je zaměřena na produkci výrobků ze dřeva. Díky spolupráci s firmou DigitalCraft CZ a moderním, digitálním technologiím nabízíme tvarování dřeva laserem a následný potisk dřeva ve vysoké kvalitě.

Dřevobraz - fotografie na dřevo

Velkým hitem je aktuálně tisk fotografie na dřevo - Dřevobraz. Jde velmi pěknou a originální dekoraci, hodící se do každého interiéru - domů i do Vaší firmy. Fotografie na dřevě je vhodným dárkem pro novomanžele, k životnímu jubileu, rodinným událostem, firemním akcím apod.

Vybírat můžete z fotografií od spolupracujících fotografů v našem internetovém Kšeftu na adrese http://kseft.kleine.cz, nebo nám pošlete Vaše vlastní fotky.

Zakázková výroba reklamních předmětů

Navrhujeme a vyrábíme reklamní předměty, firemní dárky a dekorační předměty různých typů jako jsou dřevené stojánky s logem, dřevěná puzzle s vlastním potiskem, fotorámečky klasické i dekorační, zakázkově navržené reklamní předměty přesně odpovídající Vaší brand, personalizované dárkové zboží a mnohé další. To vše s vlastním potiskem nebo gravírováním.

Možná je kusová i sériová výroba.

Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky přímo pro Vás.


Zakázkový návrh a výroba dřevěného betlému
Dřevobraz - fotka na dřevo
Dřevěný stojánek na mobil (Pé-eFko) s firemním potiskem
Dřevené srdce s věnováním