Produkty
Internetové stránky
Technologie internetových stránek
Responsive layout
Vytváříme internetové stránky

Navrhujeme a vytváříme klasické internetové stránky od jednoduchých, ekonomických řešení po webové prezentace a portály středního rozsahu. Zpracujeme také grafický návrh Vaší internetové prezentace. Naše služby ocení menší a střední firmy, organizace, občanská sdružení a další spolky.

Programujeme zakázkové webové aplikace s využitím moderních internetových technologí a standardů, případně i volně dostupných, hotových řešení, která přizpůsobujeme na míru Vašim potřebám. Máme bohaté zkušenosti s realizací on-line produktových konfigurátorů, objednávkových aplikací, webových nástrojů pro správu vztahů se zákazníky apod.

Klademe důraz na snadnou použitelnost našich řešení, ovladatelnost a responsive layout pro přizpůsobivé a komfortní ovládání na dotykových zařízeních.

Naše vlastní, dlouholeté zkušenosti (již od roku 2003) doplňujeme spoluprácí s externími, spřátelenými vývojáři internetových stránek a webových prezentací.

Řešíte webhosting?

Součástí dodávky webových řešení je u nás standardně poskytnutí, či doporučení webhostingu. Již od roku 2005 spoléháme na Český Hosting. Jsme spokojeni s kvalitou a nabídkou jejich webhostingových služeb. Velmi dobré zkušenosti máme rovněž s úrovní a rychlostí odezvy technické podpory a vstřícným přístupem k zákazníkům.

Webhosting Český hosting

Pro více informací klikněte na banner výše, nebo nás kontaktujte.