#portOfPolicka

#kleineDesigner

Nechte Vaše děti stát se malým módním návrhářem a vyrobit si tričko s vlastním obrázkem, nebo vytvořit krásný dárek pro jejich blízké. Díky moderní technologii přímého potisku textilu je to vážně snadné.


#kleineDesigner - skvělý tip na dárek!


Jak na to?

Nebudete potřebovat nic víc, než pastelky, fixy, vodové barvy, barevné papíry, listy stromů, modelínu... či jiné výtvarné potřeby, pomocí kterých Vaše dítě běžně tvoří svá dílka. Fantazii se meze nekladou. Postupujte dle následujících bodů.

Proberte s Vaším malým návrhářem, pro koho bude dárek tvořit. Pro sebe, pro maminku, tatínka, babičku...?

Stáhněte si šablonu trička, které bude malý umělec navrhovat. Šablona je ve formátu PDF.

Šablonu vytiskněte. Nemusíte barevně, stačí obyčejná černobílá laserovka. Nemáte-li možnost vytisknout šablonu doma či v práci, zajděte si pro ni do naší sběrny, kde Vám ji rádi dají. Další možností je namalovat obrázek na libovolný papír o formátu A4, nebo větším.

Nyní je na řadě Váš #kleineDesigner. Dejte mu čas, nechte jej tvořit a nehleďte na umazané rukávy a stůl od vodových barviček. Chcete přeci, aby ten malý výtvarník ukázal, co dovede?! Připomeňte mu prosím, ať si své dílo uvnitř obrázku podepíše - je důležité budovat si svoji značku!

Obrázek vyfoťte mobilním telefonem s minimálním rozlišením fotoaparátu 5Mpx, nebo jej oskenujte a odešlete na náš email. Případně jej odneste do naší sběrny, budete-li mít cestu kolem. Uveďte prosím Vaši e-mailovou adresu, na které Vás budeme informovat o dalším postupu.

Ostatní již nechte na nás. Pomocí moderní technologie přímého potisku textilu přeneseme obrázek Vašeho malého designéra na tričko, které pečlivě zabalíme a odešleme až k Vám. Případně si jej můžete vyzvednout v naší sběrně.

#kleineDesigner - namalujte si vlastní tričko


Stáhněte si šablonu


Vyberte prosím střih trička...