Produkty

Ani při kusové objednávce u nás nejste omezeni šablonami, jemností grafiky nebo počtem barev. Tiskneme v plných barvách a vysokém rozlišení od jednoho kusu až po několik tisíc kusů textilu.

Efektivně kombinujeme moderní technologie přímého potisku textilu, sítotisk, no cut transfer a další. Systém přímého potisku textilu používá ekologické inkousty, které dosahují živé a reálné barevnosti. Díky tomu dokážeme na textil natisknout fotografie a grafiky v neomezených barvách. Potisk je neškodný pro alergiky a nejmenší děti. Barevná stálost a odolnost vůči praní je v případě přímého potisku vyšší než u běžně dostupných technologí plnobarevného potisku.

Přímý potisk textilu umožňuje tisknout přes švy, což otevírá nové možnosti navrhování originálních potisků na trička a ostatní textil. Informujte se na více podrobností o tisku přes švy.

Ani při větší ploše tisku nevzniká na textilu neprodyšná vrstva, pod kterou byste se měli nepříjemně potit. Potisk je měkkčí a příjemnější na dotek než v případě běžných technologií.

Dodáváme kvalitní a pohodlně nositelný textil od prověřeného výrobce. Na Vaše přání potiskneme i Vámi dodaný materiál. Textil pro potisk si můžete vybrat v našem katalogu textilu.


Přímý potisk textilu - firemní triko
Přímý potisk textilu - sportovní klub
Přímý potisk textilu - dětská malůvka
Přímý potisk textilu - triko s logem