Produkty

Novinkou od roku 2018 je tvarování dřeva laserem a potisk dřeva a překližky ve fotokvalitě. Nově vzniklá divize #kleineWoodz navrhuje a vyrábí dřevěné předměty reklamního i dekoračního charakteru.


Nabízíme plnobarevný potisk textilu již od od jednoho kusu. Tiskneme na trička, mikiny, polštáře a další textilní výrobky v plných barvách a ve vysokém rozlišení. Dokážeme realizovat i zakázky v řádech tisíců kusů - viz nabídka řešení pro firmy a skupiny. Dodáváme zakázkově potištěný textil pro reklamní účely, pracovní týmy, školní třídy, zájmové útvary, tábory, sportovní oddíly, rodiny apod.


Poskytujeme grafické a fotografické služby. Zpracujeme návrh loga pro Vaši firmu, produkt či událost. Navrhujeme kompletní firemní identitu od vizitek k polepům vozidel Vaší firmy. Nafotíme Vaše produkty, či zpracujeme jiné propagační a dokumentární fotografie.


Designujeme a programujeme internetové stránky a aplikace s využitím moderních webových technologií a našich mnohaletých zkušeností v oboru.


Tiskneme velkoformátové fotografie. Vyrobíme pro Vás fotoobrazy včetně rámu, samolepky a etikety vč. ořezu, polyesterové reklamní bannery s kovovými oky. Tiskneme technické výkresy pro projekční kanceláře.