#kleineRally
Kleine RALLY 2018 Label

Kleine RALLY

Nejen prací živ je člověk. Po práci legraci...
Našli bychom další dobré důvody, proč pořádáme Kleine RALLY. Možná také proto, že jde o rally rádiem řízených modelů - "malých aut". Máme zkrátka rádi to, co je "Kleine" ;-)


Letos je nutné se do závodu přihlásit předem! Přihlásit se


9.června 2018, dopravní hřiště Polička

Závod pořádáme tradičně ve spolupráci se SVČ Mozaika Polička na dopravním hřišti u ZŠ Na lukách v Poličce. Letošní ročník je v pořadí čtvrtý a, oproti předchozím podnikům, přinese mnoho nového.

První novinkou je samotný název. Dřívější "Poličská RC RALLY & Model Show" nahradil titul Kleine RALLY dle jména našeho studia, jakožto hlavního organizátora a sponzora.

Druhou novinkou je "závodnější" charakter akce. Díky narůstajícímu počtu bojeschopných modelů mezi zdejšími mladými závodníky, jsme se rozhodli více přiblížit atmosféře skutečných RC Rally závodů. Soutěžit budeme ve více rychlostních zkouškách. Pro nejmenší závodníky a majitele ostatních modelů máme opět připraven alternativní závod.

Třetí novinkou je způsob startování - do rychlostní zkoušky bude startovat jeden závodník za druhým s časovým odstupem. Výsledky budou měřeny na závodní časomíře, kterou nám laskavě zapůčila RC Rally Brno. Budeme tedy znát i průběžné pořadí a celý závod bude mnohem napínavější.

Přihláška závodníka


Doprovodný program

O třešničku na dortu se letos postará Pavel Gajar z pardubického Autosport GAJAR, který nám přiveze ukázat svůj závodní speciál Mitsubishi Lancer EVO V, s nímž závodí na skutečných rally soutěžích. Možná dopadne i další, neotřelé překvápko!

Tradičně je připraveno občerstvení pro děti i dospělé.

Máte se na co těšit a my se těšíme na Vás!

Partneři a sponzoři

SVČ Mozaika Polička
Autosport Gajar
RC Rally Brno
Bar Andílek
Pneuservis Červený Polička


Plakát Kleine RALLY 2018 Dopravní hřiště Polička