kleineWoodz

Fotografie na dřevě jsou v poslední době velmi populární a originální dekorací, hodící se prakticky do každého interiéru. Existuje mnoho postupů, jak zajistit kvalitní přenos fotky na dřevo. Ne každý má správné vybavení, čas a nervy pokoušet se o nejistý výsledek vlastní cestou. Díky naší technologii #kleineWoodz nabízíme přímý potisk dřeva. Tiskneme ve vysokém rozlišení. Tisk je světlostálý a dosahuje živých barev.

Fotka na dřevo = Dřevobraz
Fografie na dřevo
Dřevěný stojánek na mobil (Pé-eFko) s firemním potiskem

Fotografie na dřevo = Dřevobraz

Vaše fotografie ze svatby, oslavy, narození dítěte, dovolené a dalších krásných událostí natiskneme na dřevěnou desku - Dřevobraz. Možností je mnohem víc. Na dřevě budou skvěle vypadat i ručně malované a ofocené (skenované) obrazy a výtvarná díla, infografiky Vaší firmy, různé navigační cedulky a návěstí.

Fotografie na dřevě je skvělým dárkem pro novomanžele, k životnímu jubileu, rodinným událostem, firemním akcím apod.

Potisk dřeva pro další zpracování

Navrhujeme a vyrábíme reklamní předměty, firemní dárky a dekorační předměty různých typů jako jsou dřevené stojánky s logem, dřevěná puzzle s vlastním potiskem, fotorámečky klasické i dekorační, zakázkově navržené reklamní předměty přesně odpovídající Vaší brand, personalizované dárkové zboží a mnohé další. To vše s vlastním potiskem nebo gravírováním.

Možná je kusová i sériová výroba.
Díky spolupráci s firmou DigitalCraft CZ zajistíme tvarování dřevěných desek laserem.

Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky přímo pro Vás.


Zakázkový návrh a výroba dřevěného betlému
Dřevobraz - fotka na dřevo
Dřevěný stojánek na mobil (Pé-eFko) s firemním potiskem
Dřevené srdce s věnováním