Produkty

Řešíte něco takového...?

Reklamní trička / Firemní oblečení / Trička na teambuilding / Týmová trička / Trička s logem / Třídní trička / Trička na vodácký kurz / Lyžařský kurz / Absolventská trička / Rozlišováky / Táborová trička

Máte více-barevné logo, nebo grafiku s mnoha odstíny a Váš grafik Vám stále tvrdí, že: "Tohle na tričko vytisknout nepůjde!" ? Pro potisk používáme moderní technologie, jako jsou sítotisk, přímý potisk textilu, no cut transfer a další. Dodáváme kvalitní reklamní trička, mikiny, tepláky, dárkové tašky, polštáře a další textilní výrobky.


#kleineTeam - potisk oblečení pro týmy

Nabídka #kleineTeam je určena pro odběratele velkých objemů potištěného textilu, firemní a pracovní týmy, školní třídy, zájmové útvary, tábory, sportovní oddíly, kluby, festivaly, kapely, organizace a jiné početnější skupiny.

Vaši objednávku naceníme individuálně v případě tisku dvou a více kusů aplikované grafiky a stejné barvy textilu. Jednotlivé kusy jsme schopni zdarma personalizovat aplikací různých jmenovek, čísel či piktogramů. Můžete vybírat z více úrovní textilních výrobků dle Vašich požadavků na jejich použití a cenu.

Nabízíme pružné jednání, rychlou a včasnou dodávku.


Trička pro temabuilding
Trička s logem
Trička pro zájmový útvar
Klubová trička

Kalkulace ceny potisku

Popište nám prosím stručně, co byste potřebovali potisknout. V ideálním případě přiložte soubor s grafikou (stačí náhled) v některém z běžných grafických formátů. Políčka označená hvězdičkou je nutno vyplnit.


*
*
*

*