Produkty
Internetové stránky
Technologie internetových stránek
Responsive layout
Vytváříme internetové stránky

Navrhujeme a vytváříme klasické internetové stránky od jednoduchých, ekonomických řešení po webové prezentace a portály středního rozsahu. Zpracujeme také grafický návrh Vaší internetové prezentace. Naše služby ocení menší a střední firmy, organizace, občanská sdružení a další spolky.

Internetové stránky Polička

Poutavé, moderní a kvalitně zhotovené internetové stránky dnes potřebuje každý...

Projekt Internetové stránky Polička se opírá o spolupráci studia Kleine a společnosti ENTER Polička.

Jste-li živnostníkem, nebo firmou podnikající ve městě Polička a jejím okolí, vsaďte na jistotu a obraťte se na nás!

ENTER Polička - logo

Firma MAJT s.r.o., neboli ENTER Polička funguje ve městě Polička již od roku 2002. Kleine | Heart Driven Studio, jak zní celý název, je projektem spuštěným v roce 2016, jeho faktická historie však sahá mnohem hlouběji - o tom více zde. Zajímavostí je, že právě Jiří Neudert z nynějšího studia Kleine vytvořil v roce 2002 logo společnosti ENTER Polička, jehož podobu používá firma ENTER dodnes.


Programujeme zakázkové webové aplikace s využitím moderních internetových technologí a standardů, případně i volně dostupných, hotových řešení, která přizpůsobujeme na míru Vašim potřebám. Máme zkušenosti s realizací on-line produktových konfigurátorů, objednávkových aplikací, webových nástrojů pro správu vztahů se zákazníky apod.

Klademe důraz na snadnou použitelnost našich řešení, ovladatelnost a responsive layout pro přizpůsobivé a komfortní ovládání na dotykových zařízeních.